Антикорупційне еко середовище в громадах

Незабаром Асоціація сприяння самоорганізації населення працюватиме над створенням антикорупційної екосистеми в одній з об’єднаних громад Одеської області.

Які активності заплановані експертами?

  • розроблення та прийняття радою ОТГ антикорупційної програми та нормативно-правового акту щодо запобігання виникненню конфлікту інтересів;
  • створення сприятливого середовища для вироблення та реалізації превентивної антикорупційної політики в громаді;
  • створення сприятливих умов для забезпечення відкритості та прозорості місцевих органів влади;
  • проведення інформаційних та просвітницьких заходів задля підвищення рівня обізнаності громадян та формування антикорупційної свідомості;
  • роз’яснення діючого антикорупційного законодавства;
  • проведення інтерактивних семінарів в ОТГ задля надання громадянському суспільству ефективних публічних інструментів нагляду.

Особлива увага буде приділятись антикорупційній комунікації в громаді. Експерти будуть працювати над подоланням стереотипних думок про антикорупційну бездіяльність місцевих органів влади, висвітленням реальних успіхів та досягнень антикорупційної реформи.

Подібні заходи будуть проводитись і в ОТГ Волинської, Дніпропетровської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Херсонської та Чернігівської областей.

5 та 6 листопада у місті Чернігів відбулася робоча зустріч партнерів проекту, на якій було напрацьовано та узгоджено методологію проекту.

 

Безымянный

Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з Мережею Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії.

Безымянный2

Поділитись Постом

Post Comment