Нагальні питання розвитку ОТГ (Анонс навчання)

Запрошуємо 23 травня 2019 р. представників місцевого самоврядування та активістів членів стратегічних рад Березанської та Коблівської ОТГ на виїзне навчання Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (МОЦППК).

У програмі одноденного навчання  — роз’яснення «людською мовою» можливостей національного законодавства для формування дієвої цілісної системи управління комунальним майном та розвитку комунальної інфраструктури. А саме:

  • Логіко-структурна матриця програмних та стратегічних документів громади;
  • Формування місцевого нормативно-правого забезпечення реалізації політики у визначеній сфері на прикладах;
  • Структура та принципи формування бюджету 2020  та стратегічного планування;
  • Залучення ресурсів для розвитку громади.

Програма навчання сформована на основі висновків та рекомендацій громадського аудиту цілісності системи управління комунальним майном та розвитку комунальної інфраструктури згаданих ОТГ

Відео за підсумками аудиту ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

Чекаємо заявки до 16.00 20 травня 2019 року на ел- адресу МОЦППК: mo-cppk@mk.gov.ua

Початок реєстрації: 08-30. Час проведення: 09-00 – 16-00.

Місце проведення: Виконком Березанської селищної ради,  вул. Центральна, буд.86, селище Березанка, Березанського району, Миколаївської області.

Учасники навчання спланують подальші дії щодо запровадження більш успішної моделі врядування у ОТГ.

Довідки по тел: ФРММ (0512) 47-38-79, МОЦППК: (0512) 47-99-56

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та МОЦППК

Громадський аудит проведено в рамках проекту «Демократичне, належне управління комунальним майном у 2-х ОТГ Миколаївщини», які реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» за підтримки МФ «Відродження» та при партнерстві з ГО «Екоберезань», Установою «Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ, Березаською районною радою  та виконкомами Березанської, Коблівської ОТГ та МОЦППК .

Навчання є черговим заходом проекту «Залучення мешканців сіл та міст до формування та комплексного розвитку спроможних територіальних громад», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА згідно рішення облради №7 від 30.07.2015 р. «Про затвердження Плану заходів з реалізації у 2015-2017 роках» та на виконання завдання 3.2.2. Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року.

Поділитись Постом

Post Comment