Експерти РЦ ознайомились із Чернівецьким досвідом реформи охорони здоров’я

Експерти Ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії (РЦ) завітали до Чернівців для ознайомлення з досвідом ефективного управління охороною здоров’я в громадах. Протягом двох днів візиту, учасники семінару дізнались про основні результати медичної реформи на рівні громад в Чернівецькій області, методи комунікації для успішності підписної кампанії та стратегічне планування на рівні громади від експертки Наталії Гусак.

IMG_4178Для того, щоб побачити на власні очі історію успішного реформування галузі та почути “з перших вуст” важливі аспекти та корисні поради, організатор семінару, Асоціація сприяння самоорганізації населення, запропонувала учасникам поїздку в Клішковецьку ОТГ Чернівецької області.

IMG_4172

На зустрічі у сільській раді, голова ОТГ Василь Ченківський розповів про власний досвід управління, дав корисні поради щодо стратегічного планування розвитку громади.

Під час візиту до амбулаторії, Олександр Фуркало, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) Клішковецької сільської ради, розповів про ефективне управління надавачем первинної медичної допомоги в умовах реформування: основні кроки, джерела фінансування, кадрове забезпечення.

Анна Ліщишина, заступник головного лікаря з економічних питань ЦПМСД у місті Кам’янець-Подільський, тренер з управління фінансами закладів первинки, навела приклади успішних кейсів управління фінансами надавача первинної медичної допомоги на рівні громади.

IMG_4182

Також, експерти Ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії ознайомились із досвідом міжмуніципального співробітництва в сфері охорони здоров’я: з чого починати та як його розвивати.

 

Захід провела Всеукраїнська громадська організація «Асоціація сприяння самоорганізації населення» в межах проекту «Посилення спроможності міжрегіональної мережі громадських організацій, що працюють з конфліктами в громадах», який реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Поділитись Постом

Post Comment