Хочеш контролювати місцеву владу? Долучись до змін!

Хочеш контролювати місцеву владу? Знати як і на що вона витрачає кошти? Кому здає в оренду майно? Вирішити ці питання допоможуть інструменти електронної демократії.
Електронна демократія – це про те, як за допомогою комп’ютера чи телефона та мережі Інтернет впливати на владу, брати участь у прийнятті нею рішень та контролювати, як вони виконуються.

Наприклад, це можливість подати електронне звернення до потрібного посадовця, замість того, щоби писати його на папері, відсилати поштою та довго чекати на відповідь. Це можливість ініціювати електронну петицію з якогось питання для того, аби змусити місцеву владу його розглянути. Це можливість долучитися до обговорення якогось важливого питання чи проекту рішення через електронні консультації, замість того, щоб проводити збори, наради чи громадські слухання. Врешті, це можливість для громадян вирішувати як і на що карще витрачати кошти через громадський бюджет (бюджет участі), в якому використовується електронне голосування.

Асоціація сприяння самоорганізації населення розпочала новий проект, у рамках якого буде розроблена Концепція розвитку електронної демократії в Одеській області.

Чому це важливо? Електронна демократія робить владу прозорою, дає можливість легко вирішити важливі для громади питання.

Як можна взяти в цьому участь? Просто долучитися до флеш-мобу!

Пиши свої історії онлайн взаємодії із владою. Розкажи про вдалі приклади вирішення питань за допомогою будь-якого інструмента електронної демократії, і ми поділимость твоїм досвідом, щоби поширити кращі практики в Одеській області. Розкажи про невдалі спроби, і ми спробуємо зробити так, щоби наступного разу все спрацювало!

Додавай до своїх коментарів хегтег #долучисьдозмін, аби ми могли знайти твою історію!

Твоя історія може допомогти далі розвивати та просувати електронну демократію в Україні! Не залишайся осторонь, долучайся до флеш-мобу та створення якісної Концепції розвитку електронної демократії в Одеській області!

Проект реалізується в рамках швейцарсько-української програми Програма EGAP за підтримки Innovabridge Foundation.

Поділитись Постом

Post Comment