Менська громада впроваджує інструменти місцевої демократії на практиці

Експерти Чернігівського Ресурсного Центру з розвитку місцевої демократії, який працює на базі громадської організації Центр «Доброчин», допомагають громадам ефективно використовувати інструменти місцевої демократії.

Громадські слухання – це засіб вирішення проблем територіальних громад  Їх проведення являє собою дієвий механізм консультування влади та громади.

Для врахування громадських інтересів під час розроблення проекту Детального плану території на земельну ділянку, орієнтовною площею 0,40 га по вул. Молодіжній в селі Стольне Менського району Чернігівської області для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини будуть проведені громадські слухання.

Рішення про це було прийнято виконавчим комітетом Менської міської ради 22 серпня  2018 року.

Мешканці Стольного мають реальну можливість активно брати участь в управлінні місцевими справами.

Долучайтесь та слідкуйте за новинами на публічній сторінці організації https://www.facebook.com/Dobrochyn/ в соціальній мережі Facebook.

Метою проекту «Управління конфліктом в громадах для якісних змін», що здійснюється Центром «Доброчин» за підтримки програми МФВ «Демократична практика”, є діалог і залучення громадян до участі в проведенні реформ освіти та місцевого самоврядування.

Поділитись Постом

Post Comment