Анонс навчання: ресурси для гармонійного розвитку ОТГ

Запрошуємо 20 червня 2018 р. ( з 9-00 до 16-00 ) представників органів місцевого самоврядування та громадських активістів і депутатів, особливо з сіл Воскресенської селищної об’єднаної територіальної громади (ОТГ), другу частину навчання у програмі якого роз’яснення «людською мовою»:
ЧОМУ для формування спроможної місцевої громади ВАРТО перейти від звичаїв до законних механізмів.
Огляд відповідних вимог/можливостей національного і місцевого законодавства для гармонійного розвитку сіл і селищ, що створили ОТГ та дієвих механізмів участі і впливу мешканців на бюджетний процес та пріоритети соціально-економічного розвитку ОТГ;
ЧИМ та ЯК зацікавити донора демократичного гармонійного розвитку об’єднаної громади.
Майстер-клас експерта-практика по залучення грантової підтримки проектів та програм демократичного гармонійного місцевого розвитку.
Тренер: експерт ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Тетяна Золотухіна.
Пост – реліз першого навчання на http://frgn.mk.ua/?p=9936 .
Місце проведення: Будинок культури с.м.т. Воскресенське.
Витрати на харчування, проживання та проїзд за квітками на автобус здійснює Фонд.
Кількість учасників Форуму обмежена. При надходженні анкет, що перевищує можливості проекту, буде застосована конкурсна процедура відбору учасників. Чекаємо анкети – заявки до 12-00 19 червня 2018 р. Анкета додається.
Тел./факс. (0512) 47-38-79 або E-mail: fondnikol@gmail.com.
Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»
——————————————————————————————————————
Захід проводиться в рамках проекту «Місцева демократія для гармонійного розвитку сіл в ОТГ Миколаївщини», які реалізується ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» у рамках діяльності всеукраїнської мережі «Ресурсні центри сприяння місцевої демократі») за методичної підтримки ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та грантової підтримки МФ «Відродження».
Є черговим заходом проекту «Залучення мешканців сіл та міст до формування та комплексного розвитку спроможних територіальних громад», що реалізується Фондом при партнерстві з Миколаївською облрадою, Миколаївською ОДА на виконання завдання 3.2.2. Стратегії розвитку Миколаївської області на період до 2020 року».

Поділитись Постом

Post Comment