Прес-анонс. Біляївський досвід: озирнутися для руху вперед

31 травня 2017 р.; 14:00 Одеське обласне відділення НСЖУ, просп. Шевченка, 11

 Як спонукати територіальні громади на доленосний крок до об‘єднання?

Як не розгубитись в умовах, коли немає відповідей на основні запитання?

Як згуртувати громаду навколо важкої праці з налагодження нового життя?    

Відповідями на ці та інші питання поділяться учасники прес-конференції:

Михайло БУХТІЯРОВ, Біляївський міський голова;

Андрій КРУПНИК, керівник Аналітичного центру ‒ заступник голови Всеукраїнської асоціації сприяння самоорганізації населення;

Олеся ГОЛИНСЬКА, експерт Асоціації, доцент ОРІДУ НАДУ при Президентові України.

Коротка довідка:

Біляївська міська об’єднана територіальна громада Одеській області утворена в рамках адміністративно-територіальної реформи 12 серпня 2015 року. До складу громади увійшли Біляївська міська рада (місто Біляївка) і Майорівська сільська рада (села Майори і Повстанське). Займає площу 193,0 км² при населенні 13 639 осіб.

28 січня 2016 місто Біляївка дістало статус міста обласного значення

29 березня 2017 року Біляївська міська рада затвердила Стратегію розвитку Біляївської територіальної громади на 2017-2020 роки, яка розроблялась спільно міською радою, представниками активних мешканців та громадськими експертами.

Завдяки Проекту «Біляївська об’єднана громада: від планів до сталого розвитку», який реалізує Всеукраїнська Асоціація сприяння самоорганізації населення, в Біляївській ОТГ уперше в Україні побудована цілісна система стратегічного, соціально-економічного та бюджетного планування, якій сьогодні немає аналогів в Україні.

Тепер завдяки єдності стратегічних, економічних, бюджетних та соціальних цілей можна відмовитись від політики «ручного керування», запровадивши політику розвитку громадських ініціатив, публічного аналізу, відкритості та прозорості бюджетного процесу у стратегічній перспективі.

 

Захід відбувається в межах проекту “Біляївська об’єднана громада: від планів до сталого розвитку”, який реалізує ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Поділитись Постом

Post Comment