Нарада-семінар щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Харкові

В Харкові відбулась нарада-семінар “Механізми ефективної реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні”. У заході взяли участь представники обласних державної адміністрації, облрад, Головдержслужби, експерти, паредставники громадянського суспільства.IMG_9048-100

Голова аналітичного відділу ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” Андрій Крупник представив інформацію про хід реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в регіонах України. Аналіз було проведено Асоціацією спільно з регіональними експертами всеукраїнської коаліції.

IMG_9087-100

IMG_9051-100

Окрім цього, Андрій Крупник зазначив проблеми реалізації Національної стратегії у Дніпропетровській,
Донецькій, Запорізькій, Сумській та Харківській областях. На заході було представлено результати опитування представників влади та громадськості щодо факторів, що стримують і що стимулюють процеси розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні.

IMG_9099-100

Учасники семінару обговорили як налагодити ефективну роботу регіональних Коордрад, підрозділів ОДА по комунікаціях, удосконалити нормативно-методичне забезпечення розвитку громадянського суспільства та представили пропозиції щодо реалізації стратегії.

Матеріали наради.

Проект “Громадський супровід реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні” виконує Всеукраїнська асоціація сприяння самоорганізації населення у рамках проекту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Поділитись Постом

Post Comment