Кращі практики залучення населення ОТГ до вирішення місцевих проблем

В Одесі відбувся семінар “Кращі практики залучення населення ОТГ до вирішення місцевих проблем”, який провели експерти ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” в рамках проекту “Відкрита громада – сильна громада” за підтримки Реанімаційного пакету реформ.

09FBC9B4-72ED-40B3-B6AD-3E817B87F62F

Учасниками заходу стали представники об’єднаних територіальнних громад Одеської області. На круглому столі вони дізнались про головні ознаки консолідованої та сильної об’єднаної територіальної громади та про те, як  місцева демократія може сприяти активізації та згуртуванню населення в ОТГ.

F757DB95-F820-46DB-B953-21CE22369E3D

Експерти Асоціації представили інструкції до використання таких інструментів місцевої демократії, як: проведення загальних зборів, громадських слухань, публічних консультацій, використання місцевих ініціатив, створення органів самоорганізації населення.

DDC75472-C3D8-47B1-854C-7E80CA371552

Окрему увагу експерти приділили питанню Статутів територіальних громад, регламентів та положень. Учасників заходу зацікавили позитивні практики залучення мешканців в ОТГ. Важливою темою для обговорення стало питання периферійних громад в складі об’єднаних та досягнення балансу інтересів за допомогою інстерментів місцевої демократії.

 

Захід провела Асоціація сприяння самоорганізації населення в  рамках проекту “Відкрита громада – сильна громада”, який реалізує ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” спільно з Луганською обласною громадською організацією “Громадська ініціатива Луганщини” за підтримки Реанімаційного пакету реформ.

дисклеймер

 

Поділитись Постом

Post Comment