Механізми владно-громадської взаємодії в ОТГ: успішні практики

Асоціація сприяння самоорганізації населення видала нову інформаційну брошуру, яка висвітлює механізми владно-громадської взаємодії, що використовуються під час роботи в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) України. Збірник містить приклади елементів місцевої демократії, як дієвих механізнів участі громадян у вирішенні різноманітних місцевих проблем, досягення в сферах соціально-економічного, культурного розвитку, які відбулися завдяки співпраці активних мешканців та представників влади цих громад.

Окрім механізмів та нормативних умов взаємодії, у збірці представлено різноманітні успішні практики у таких сферах, як: створення ОСНів для ефективного управління громадю; бюджет участі, як механізм активізації громади; публічні консультації через ЦНАП; електронні консультації та інші.

Видання може бути корисним для активістів територіальних громад та представників місцевих органів публічної влади, зокрема тих, що беруть участь у здійсненні реформи місцевого самоврядування. А також для студентів, слухачів та викладачів суспільно-політичних дисциплін.

Завантажити весь буклет в форматі pdf

Програма Європейського Союзу “Підтримка громадянського суспільства в Україні”. Проект “Посилення коаліції РПР”. Буклет видано в рамках проекту “Відкрита громада – сильна громада”, який виконується за підтримки Реанімаційного пакету реформ.

 

Поділитись Постом

Post Comment