У громадах Люблинецької ОТГ відбудуться майстер класи по використанню інструментів прямої демократії

У територіальних одиницях Люблинецької ОТГ для активістів та мешканців буде проведено 5 майстер класів по використанню інструментів прямої демократії.

Семінар спрямований на підвищення рівня поінформованості та активності членів територіальних громад з питань використання форм та механізмів місцевої демократії. Експерти Волинського ресурсного центру продемонструють практичні механізми реалізації та використання інструментів прямої демократії, а саме: громадський контроль, електронні петиції, загальні збори, публічна інформація, «місцева ініціатива, або як бути депутатом без депутатського значка».

Під час майстер-класів передбачається висвітлення методологічних основ реалізації інструментів прямої демократії, що передбачені законодавством та місцевими локальними нормативно-правовими актами.

 

Місце та дата проведення:

 

16 квітня 2018 року:  село Кругель у клубі з початком об 12.00 год., село

 Старі Кошари  у клубі з початком об 14.30 год.

17 квітня 2018 року: село Черкаси у клубі з початком об 14.00 год.,

село Мощена  у клубі з початком об 15.00 год.

18 квітня 2018 року: село Довгоноси у ФАПі з початком об 13.00 год.

Застосування інструментів місцевої демократії сприятиме залученню небайдужих до вирішення локальних проблем та відстоювання інтересів.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до заходу та ставати обізнанішими разом з нами!

 

За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Гайдучик, 095-64-54-655.


Семінар відбуватиметься в межах реалізації проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»

за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

мк

Поділитись Постом

Post Comment