Громадські обговорення нової редакції Стратегії розвитку Голобської ОТГ

У середу 18 квітня 2018 року в с. Радошин відбудуться громадські обговорення нової редакції Стратегії розвитку Голобської ОТГ. Нещодавно Радошинська сільська рада доєдналася до громади, тому була проведена зустріч з мешканцями, напрацьоване їхнє бачення перспектив розвитку громади. Пропозиції зведені та додані до раніше прийнятої Стратегії розвитку Голобської громади, яка активно втілюється у життя з 2016 року.

Захід проводитиме експертка Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії. На зустрічі відбудеться представлення нової редакції документу та його обговорення. Крім того запрошені до участі засновники сільськогосподарського кооперативу «Волинський господар», який створений в ході реалізації туристичного напрямку реалізації Стратегії. Планується обговорити перспективи розвитку об’єднання та можливості мешканців. Говоритимуть і про інші актуальні напрями розвитку громади.

Запрошуємо усіх небайдужих приєднуватись до роботи та обговорень!

Чекаємо на Вас 18 квітня 2018 року об 11:00 у приміщенні Радошинської ЗОШ.


Заходи здійснюються в межах реалізації проекту «Сприяння реалізації Стратегії розвитку Голобської громади із використанням інструментів громадської участі», що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 стратегія

Поділитись Постом

Post Comment