В Люблинецькій ОТГ відбудуться громадські обговорення Стратегії розвитку громади

16, 17 та 18 квітня 2018 року по периферійним селам Люблинецької громади відбудуться громадські обговорення Стратегії розвитку ОТГ.

Нагадаємо, що напрацювання Стратегії розвитку громади на наступне десятиліття здійснюється з листопада 2017 року. На період напрацювання документу була сформована і погоджена головою громади робоча група. Робота включала опитування мешканців різних категорій, усіх населених пунктів та різного віку. Зокрема у фокус груповому опитуванні прийняли участь підприємці локального рівня, мешканців громади та представники органів самоврядування. Окремо проведені навчальні семінари з старшокласниками шкіл, а їх напрацювання та ідеї були сформовані та представлені на дискусійній панелі.

На основі результатів зібраної інформації були напрацьовані ідеї розвитку та виокремили напрями  над якими громада працюватиме у наступні роки.

Усі напрацювання зведені у документ під назвою – Стратегія розвитку Люблинецької громади, яка буде представлена на обговорення активним мешканцям громади.

Запрошуємо долучатися до обговорення небайдужих, ідейних громадян, представників бізнесу та молодь. Ми чекаємо саме на вас! Долучайтеся, щоб остаточно скоригувати чи доповнити варіанти сьогоднішніх дій для кращого завтра.

Детальна інформація щодо місця проведення та часу буде розміщена на дошках оголошень у селах громади.

            Точний час і місце проведення буде завчасно висвітлюватись на сторінці ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» https://www.facebook.com/AsociaciaOSBBtaOSN/


Семінар відбуватиметься в межах реалізації проекту «Громадська участь як основа системного розвитку громад», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»

за фінансової підтримки ПРООН.

гром обговор

Поділитись Постом

Post Comment