У Дубовому говоритимуть про необхідність самоорганізації

У вівторок 27 березня 2018 року у Дубовому однойменної громади відбудеться навчальний семінар «Роль та можливості участі самоорганізованої громадськості у послідовному та системному розвитку об’єднаних територіальних громад». Запрошуємо усіх бажаючих дізнатися про важливість самоорганізації та ваші можливості у цьому процесі.
Навчальну зустріч проводитиме експерт з багаторічним стажем та успішними проектами.
Обговоримо, що породжує необхідність створення об’єднань, дізнаємося про інструменти для створення вуличних комітетів та вигоди, які отримають об’єднання.
Поговоримо також про державні та місцеві програми, що спрямовані на підтримку самоорганізації та ініціатив мешканців у Дубівській ОТГ.
Чекаємо на вас у приміщенні Люблинецької селищної ради. Долучіться до заходу, обговорення плану та перспективи подальшого розвитку вашого селища.
За додатковою інформацією звертайтесь до Ірини Гайдучик, 095-64-54-655.
Семінар відбуватиметься в межах реалізації проекту «Громадська участь як основа системного розвитку громад», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»
за фінансової підтримки ПРООН.
ооосн

Поділитись Постом

Post Comment