У Голобах формують сценарій фестивалю «Весільні обряди»

16 березня 2018 року, розпочалося писання нової сторінки в історії Голобської ОТГ. Співпраця Волинського Інституту Права з селищною радою та громадою над реалізацією Стратегії розвитку та зокрема туристичного напряму та популяризація громади наразі відбувається навколо фестивалю «Весільні обряди», який відбудеться 02 червня 2018 року у Голобах.

Голобська громада багата традиціями, талановитими людьми та товарами власного виробництва, і цим усім радо будуть зустрічати гостей на початку літа. 12 громад з представленням обрядів сторічної давності щодо приготування та святкування весілля, веселощі та зона для дітей з майстерками, змаганнями та розвагами, фудзона з гостиною від місцевих господинь з дотриманням звичаєвих весільних страв, ярмарок товарів та виробів,  фотозони та сюрпризи від організаторів… Це все і більше чекає на нас вже невдовзі, а сьогодні оргкомітет розробляв структуру та наповнення заходу. Представники громад, які беруть участь у дійстві представляли напрацювання частини обряду, яку обрали для демонстрації на фестивалі. Ділилися звичаями свого куточка, співали пісні та звичаєві частушки.

Для забезпечення успішності реалізації заходу для допомоги його реалізації запросили експерта з туристичних питань та зеленого туризму із Закарпатської області – Олександра Коваля. Олександр ділився досвідом, ідеями та фіксував наші конструктивні пропозиції у організації фестивалю.

Попереду багато роботи та надія, що цей маленький стартап для громади стане початком щорічного успішного заходу, який знатимуть на теренах України та чекатимуть фестивалю, щоб гарно відкрити літній туристичний сезон.

            Якщо ви бажаєте стати частиною команди організаторів заходу, волонтером, спонсором грандіозного дійства Волині, запрошуємо Вас долучатися.

З додаткових питань звертатися: Франчук Юлія – (050) 2363109


Заходи здійснюються в межах реалізації проекту «Сприяння реалізації Стратегії розвитку Голобської громади із використанням інструментів громадської участі», що реалізується Волинським Інститутом Права за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

 2 3
8 74 5 6

Поділитись Постом

Post Comment