У Дубовому активістів навчали шукати ресурси

Етно фестиваль, переоснащення бібліотеки, психорозвиваючі заняття та арт-терапія для діток молодших класів…, з такими та іншими ідеями прийшли активісти Дубівської громади навчатися проектному менеджменту. Захід відбувся у п’ятницю 2 березня 2018 року у Дубівській сільській раді. Навчали писати проекти в межах семінару «Можливості залучення додаткових ресурсів, в т.ч. фінансових на розвиток громади».

Приємно здивувала аудиторія семінару: люди, які, як виявилося, не працювали до цього проектними заявками і не працювали з спонсорським фінансуванням, підготували по кілька ідей для подальшого її розвитку. Актуальна і не проста тема залучення додаткових ресурсів як ніколи доречна сьогодні громадам, що об’єдналися.

Експертка заходу ділилася власним досвідом, ідеями та секретами успішних «заявок». Так часто ми чуємо, що немає коштів на втілення задуманого. Коштів достатньо! Але щоб отримати грант потрібно шукати гранти, моніторити ринок, прописувати ідеї.

Захід охопив усі сфери від створення громадської організації до звітування за проектом. Щоб отримувати фінансування на довгострокові проекти слід спочатку пройти «школу» невеличких грантів. Реалізація проекту породжує в мешканцях причетність до громади, соціальну значущість і внутрішню силу. Таким чином показавши результати і відповідну звітність фондам, можна пробувати себе на більші суми та орієнтуватися на міжнародного донора…

Вміння писати проект, організовувати локальні кампанії із вирішення проблемних питань та залучати фінансування на їх вирішення дасть не лише поштовх для розвитку громади, а й сприятиме росту духу громади, її єдності.


Семінар відбувся в межах реалізації проекту «Громадська участь як основа системного розвитку громад», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»

за фінансової підтримки ПРООН.
1 тел тел2 тел3 тел4

Поділитись Постом

Post Comment