Відбудеться річний звіт ГО “Волинський Інститут Права”

Запрошуємо представників ЗМІ 01 березня 2018 року о 12:30 у затишне приміщення Простору для роботи, творчості та відпочинку «Innerspace» (м. Луцьк, вул. Паркова, 5) на зустріч партнерів Обласної молодіжної громадської організації «Волинський Інститут Права».

Під час зустрічі ми підведемо підсумки року, що минув, та презентуємо плани на рік прийдешній. А у наших планах доволі багато амбітних цілей та ще більше можливостей для нашої спільної роботи.

            Всі ці роки ми намагались дотримуватись тої планки, яку для себе визначили – бути дієвою організацією, яка впроваджує необхідні реформи на місцях та сприяє утвердженню демократичних принципів управління та поширенню практик локальної демократії! Однак, наших успіхів не було б без Вас – ідейних натхненників, вдячних бенефіціарів, вірних партнерів та подекуди й гострих критиків!

            Чому ми обрали днем заходу перший день весни? Тому, що весна – це пробудження природи та чудовий час для започаткування нових змін, а ще тому, що 1 березня – день народження нашої організації! Волинському Інституту Права – 8 років! І цей день ми хочемо провести у колі наших друзів і партнерів, плануючи майбутнє та згадуючи здобутки.

            Будемо раді Вас бачити!

Програма зустрічі

12:00-12:30 Реєстрація учасників. Вітальна кава.

 

12:30-13:00 Презентація звіту про діяльність організації за 2017 рік. Виклики. Поразки. Перемоги.

 

13:00-13:30 Ми, як ХАБ, який сприяє розвитку громадянського суспільства. Презентація планів діяльності Волинського Інституту Права на 2018 рік.

 

13:30-14:00 Виклики, які стоять перед громадським сектором Волині в умовах реформ. Що ми можемо зробити разом?

 

14:00-15:00 Фуршет

 

1березня

Поділитись Постом

Post Comment