Люблинецьких активістів навчатимуть шукати ресурси

 

У п’ятницю 09 лютого 2018 року у Люблинецькій громаді відбудеться навчальний семінар «Можливості залучення додаткових ресурсів, в т.ч. фінансових на розвиток громади». Під час навчання, організація, яка має практичний досвід залучення та реалізації грантів та реалізації локальних кампаній спрямованих на розвиток поділиться власним практичним досвідом, навчить вас правильно бачити проблеми вашої громади, виходячи із потреб мешканців, відкриють тонкощі планування заходів та пошуку фінансів для їх впровадження. 

Вуличне освітлення в селі, комп’ютерний клас для школи, велопарковка, новітнє водопостачання, тренажерний зал чи зйомки фільму про рідне село… Все це можна втілити в життя отримавши відповідні кошти.

Вміння писати проект, організовувати локальні кампанії із вирішення проблемних питань та залучати фінансування на їх вирішення не лише дасть поштовх для розвитку громади, а й сприятиме власному розвитку через навчання, в т.ч. за кордоном, стажування та інше.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до навчання та власноруч робити громаду економічно, соціально та культурно розвиненою!

Чекаємо на вас у приміщенні Люблинецької селищної ради о 12:00 год.


Семінар відбуватиметься в межах реалізації проекту «Громадська участь як основа системного розвитку громад», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»

за фінансової підтримки ПРООН.

анонси фото

Поділитись Постом

Post Comment