Депутатів Люблинецької ОТГ та працівників ради навчатимуть прозорості та публічності

18 січня 2018 року відбудеться навчання для депутатів Люблинецької об’єднаної територіальної громади та працівників ради. Навчальний семінар «Забезпечення публічності та прозорості у діяльності обраних та посадових осіб місцевого самоврядування» покликаний сприяти максимальному запровадженню практик відкритого врядування та налагодження двостороннього діалогу між владою та мешканцями громади.

На семінарі говоритимемо про прозорість, підзвітність та публічність; як отримати доступ до необхідної вам інформації; яка інформація є публічною та як організувати роботу із громадою через надання доступу до публічної інформації; права, можливості та обов’язки депутатів та старост у представленні інтересів периферійних та центральних громад.

Початок заходу о 14:00 у приміщенні Люблинецької сільської ради. Чекаємо усіх бажаючих.


Семінар відбуватиметься в межах реалізації проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»

за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

анонси фото

Поділитись Постом

Post Comment