У Дубівській громаді робоча група обговорювала Статут

13 грудня 2017 року у Дубівській ОТГ відбулося обговорення проекту Статуту територіальної громади.
Попередньо, розпорядженням голови громади, був затверджений персональний склад робочої групи, до якої увійшли депутати, старости, директори шкіл, активісти ОТГ та голова Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії, Ірина Гайдучик. 
Зустріч пройшла у робочому форматі: вичитали та обговорили «кістяк» Статуту, внесли правки та корективи до документу. Значну частину часу приділили питанню сталого розвитку об’єднаної територіальної громади. В результаті засідання узгоджений варіант Статуту ОТГ виставлений для обговорення на сайт місцевої ради http://dubivska.gromada.org.ua/news/14-30-06-14-12-2017/.
Крім того, наразі плануються громадські обговорення проекту Статуту у територіальних одиницях громади.


Діяльність Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії відбувається в межах реалізації проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».
1 (2) 2 3 4 5

Поділитись Постом

Post Comment