У Луцьку на зборах голів ОСББ говорили про зміни у законодавстві, які діятимуть з початку року

 В понеділок 11 грудня 2017 року відбулася чергова зустріч з головами ОСББ м.Луцьк. Захід відбувся в Україно-німецькому центрі по просуванню енергоефективних технологій «Green point centre». Спікер зустрічі Петро Лавринюк – експерт у Волинській області проекту «Енергоефективність у житловому секторі України» Міжнародної фінансової корпорації (IFC).

На зустрічі говорили про зміни у законодавстві, які набудуть чинності з нового року. Зокрема розбирали наступні Закони: «Про Фонд енергоефективності», «Про енергетичну ефективність будівель», «Про житлово-комунальні послуги», «Про комерційний облік комунальних послуг», «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Захід був дуже насичений та інформативний. Крім того обговорили питання сортування сміття, яке стане обов’язкове у 2018 році та особливості і нюанси даної процедури у ОСББ.

            Розбавили інформаційну напругу гості зі Львова. Пан Олег – директор фірми «Prana» презентував загалу рекуператори для багатоквартирних будинків. Компанія вже 15 років на ринку і тримає лідируючу позицію. Представники продемонстрували зразок сучасної вентиляції, увімкнули, щоб присутні почули механізм в дії, висновок – рекуператок майже безшумний. Також розповіли всі переваги від встановлення даної конструкції, серед яких не лише показники економічності, а й акцент на збереження здоров’я та мікроклімату оселі. Поговорили також про відмінність рекуператорів від кондиціонерів. Зацікавлені у приладі голови ОСББ отримали одразу консультації для їх подальших дій.

1 2 4 5 6 7

 

 

 

 

 

Поділитись Постом

Post Comment