Тренінг «Школа громадської участі» в Доброславі: запрошуємо до участі

trainВи прагнете позитивних змін для своєї громади? Тоді вам до нас!

Чекаємо на заявки на участь у тренінгу «Школа громадської участі», що відбудеться 23-24 листопада в Доброславі (Одеська область).

Тренінг проводить ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Експерти Асоціації вже більше 12 років допомагають активним людям успішно втілювати соціальні ініціативи у 18 регіонах України.

Подавати заявки запрошуються громадські активісти, молоді лідери, депутати з міст, сіл та селищ Лиманського, Миколаївського, Березівського районів Одеської області.

На тренінгу ви навчитеся:

  • створювати проекти для розвитку громади та управляти ними;
  • використовувати на практиці інструменти участі у місцевому розвитку та об’єднанні громад;
  • залучати ресурси для розвитку вашої громади.
  • Кожен з учасників зможе розробити власний проект з розвитку громади та отримати допомогу з його реалізації від експертів після тренінгу.

Організатори відшкодовують витрати учасників з інших районів та населених пунктів на проїзд (за наявності білетів), забезпечують проживання у готелі та харчування.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі. У заявці вкажіть власні контактні дані, досвід громадської діяльності, чому саме вас цікавить участь у заході та власні побажання щодо програми тренінгу (у вільній формі, на 1-2 сторінки).

Заявки на участь у тренінгу чекаємо до 17.00 29 листопада на e-mail: samoorg@ukr.net.

Контактна особа: Анна Трепалюк, тел. (097) 481-17-27, (048) 772-94-86.

Поділитись Постом

Post Comment