З мешканцями Люблинецької громади говорили про роль самоорганізації в умовах об’єднання


22 листопада 2017 року у с. Мощена та Старі Кошари Люблинецької громади відбулися навчальні семінари «Створення вуличних, квартальних та сільських комітетів, як інструмент розвитку території». Навчання орієнтоване на мешканців периферійних громад.

 Говорили про роль сільських комітетів та самоорганізації мешканців у розвитку ОТГ.

Зустріч дала можливість поговорити про те, для чого мешканцям самоорганізовуватись, як створити та започаткувати ефективну діяльність сільського комітету та які місцеві програми можуть стати основою участі мешканців у вирішенні нагальних проблем села.

«Розвиток громади на даний момент у руках мешканців, тобто у ваших, і добробут залежить лише від вашої діяльності. Ми маємо змінювати підходи до співпраці із радою. Прийти і вимагати може кожен. Давайте покажемо, що готові зробити ми для того, щоб ваше село розвивалось» – мотивує експерт Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії, Петро Лавринюк.

Активісти, що долучились до зустрічі, обговорили та визначили першочергові питання, вирішення яких, на їх думку,  «піднімуть» та самоорганізують громаду. Експерт зустрічі представив можливі варіанти рішень та перспективи подальшої роботи сільських комітетів в умовах ОТГ.

Крім того, поставили наголос на необхідності розпочати роботу саме зараз, оскільки з початку року діятиме програма підтримки місцевих ініціатив для мешканців ОТГ. Саме така програма надасть можливість на умовах співфінансування влади та громади, працювати над розвитком територій та вирішенням найнагальніших проблем.

 

 


Семінар відбувся в межах реалізації проекту «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»

за фінансової підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

мощена (6) мощена (1) мощена (5) мощена (8) старі кошари (4) старі кошари (6)

Поділитись Постом

Post Comment