Прес-конференція «Стан соціального капіталу в громадах України: умови формування та розвитку» в Херсоні

20 листопада, об 11.00 у приміщенні Кризового медіа центру (м. Херсон, вул. Пилипа Орлика 30, оф.33) відбудеться прес-конференція «Стан соціального капіталу в громадах України: умови формування та розвитку».

На прес-конференції розкажуть про рівень інформування, залучення та активності громадян в управлінні місцевими справами, а також відносини громадян, громадських організацій (ІГС) та влади. Будуть представлені результати міжрегіонального дослідження стану соціального капіталу в громадах України.

Вивчалась громадська активність мешканців та їхня участь у суспільному житті – безпосередньо або у складі об’єднань, а також у готовність  до такої діяльності; ставлення громадян, ІГС, органів влади одне до одного, характері взаємовідносин між ними: рівні довіри, солідарності, толерантності, готовності до співпраці та ін.; усвідомлення членами суспільства своєї відповідальності за стан справ у своїй громаді, в регіоні та у країні в цілому.

Про результати розкажуть:

– Крупник Андрій, керівник дослідження, заступник Голови ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», директор Одеського інституту соціальних технологій

– Вікторія Баласанян, соціолог, експерт проекту

  • Олександр Мошнягул, керівник Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень.

Комплексне міжрегіональне дослідження стану соціального капіталу в громадах України та умов для його формування і розвитку здійснювалось в межах 25 регіонів України (24 областей та м. Києва) шляхом діагностики стану соціального капіталу в обласних центрах, в містах Краматорськ, Сєвєродонецьк та у 24 ОТГ – в кожній області по одній, а також шляхом аналізу умов для формування і розвитку соціального капіталу, створених на усіх рівнях публічної влади – від місцевого до загальнодержавного.

Дослідження проводили фахівці Одеського інституту соціальних технологій разом з ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та партнерських організацій за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Додаткову інформацію можна отримати:  тел.: +38 (048) 738 68 30, e-mail: katezlatina@gmail.com. Контактна особа: Катерина Златіна.

Поділитись Постом

Post Comment