У с.Мощена відбувся семінар по залученню старшокласників до розвитку громади

 

 Громадська організація «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» продовжує активну роботу з Люблинецькою громадою. Наразі співпраця відбувається з майбутніми активістами та розбудовниками громади – з старшокласниками шкіл ОТГ. 10 листопада, у с. Мощена провели другий навчальний семінар на тему «Мої права та обов’язки у громаді де я живу». Нагадаємо, що навчання відбуваються в межах Школи громадської активності, яка включає комплекс заходів по напрацюванню і розробці Стратегії розвитку громади.

«Робота з підлітками завжди цікава та плідна…Завжди є про що подискутувати і часом повчитися у молодих лідерів» – зауважила тренер заходу. Це була не перша зустріч у громаді і є вже попередні напрацювання по проблемам і можливостям громади. Проте, учасники зуміли згенерувати нові напрями та ідеї, які, на їх думку, варті уваги, щоб включити їх до Стратегії розвитку. Усі пропозиції будуть зведені і опрацьовані, тому що кому як не мешканцям знати, що їм самим потрібно для кращого майбутнього.

З числа найбільш активних учасників семінарів будуть сформовані команди для участі у дискусіях на тему «Якби головою громади був/була я…». Дискусії мають стати черговим етапом трансформації учнів у життя громади, дадуть змогу відчути себе відповідальним за добробут мешканців та збагнути якими методами цього можна досягти та як діяти щоб бути почутими.

Поряд з роботою та завданнями тренер семінару приділила чимало уваги особистісному розвитку підлітків та їх можливостям: розповіла про ресурсні центри, про можливості для членів громадських або волонтерських організацій, про програми молодіжних обмінів, про тренінги та гранти тощо.


Семінари відбуваються в межах реалізації проекту «Громадська участь як основа системного розвитку громад», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» за фінансової підтримки ПРООН.

1 2 3 4 5

Поділитись Постом

Post Comment