Старшокласників Дубівської ОТГ кличуть на семінар про їх права та обов’язки

 

Нещодавно у Дубівській громаді стартувала Школа громадської активності. Школа включає і курс для старшокласників, як майбутнього громади. У вівторок 7 листопада у с.Дубове та у с.Вербки відбудеться перший навчальний семінар для школярів «Мої права та обов’язки у громаді де я живу». Таких семінарів буде проведено два, що дасть змогу охопити більше учнів громади.

Навчальні курси включають семінари на теми гендерної рівності, можливостей та обов’язків дівчат та хлопців в усіх сферах громадського та приватного життя, виходячи із їх прав та обов’язків. На базі семінарів будуть сформовані команди, котрі візьмуть участь у дебатах на тему «Якби головою громади був/була я…».

Запрошуємо молодь та усіх охочих долучатися Школи громадської активності, а старшокласників чекаємо на найближчому заході!


Семінар відбуватиметься в межах реалізації проекту «Громадська участь як основа системного розвитку громад», що реалізується ВОГО «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення»

за фінансової підтримки ПРООН.

анонси фото

 

Поділитись Постом

Post Comment