Стартував відбір учасників ХІI конференції з питань самоорганізації населення

Асоціація сприяння самоорганізації населення запрошує бажаючих взяти участь у конкурсному відборі учасників ХІI конференції з питань самоорганізації населення на тему «Інновації щодо громадської участі та розвитку соціального капіталу в громадах», яка відбудеться в місті Херсон 17-18 листопада 2017 р.

Конференція проводиться Одеським суспільним інститутом соціальних технологій та ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою конференції є обговорення питань удосконалення суспільних відносин між членами територіальних громад (як об’єднаних, так і необ’єднаних), між ІГС, що представляють інтереси певних соціальних груп, між ними й органами та посадовими особами публічної влади ‒ для налагодження плідної взаємодії між владою і громадою та підвищення на цій основі рівня взаємної довіри і солідарності в українському суспільстві.

На конференції будуть розглянуті наступні питання:

1) Рівень розвитку соціального капіталу в громадах;

2) Залучення громадськості до соціально-економічного розвитку громад та самоорганізація;

3) Нормативне забезпечення реформи місцевого самоврядування та використання форм місцевої демократії.

У конференції візьмуть участь представники органів державної влади, місцевого самоврядування, лідери громадських організацій, керівники ОСНів України, науковці.

Організатори забезпечують проживання в готелі та харчування учасників конференції у період її проведення, відшкодовують витрати на проїзд (в межах вартості купейного білету або квитка на автобус). Витрати на переліт літаками, проїзд у спальних вагонах, вагонах 1 класу поїздів Інтерсіті+ та витрати на пальне для автомобілів не компенсуються.

Час початку конференції 17 листопада – 11.00, завершення – 18 листопада о 14.30.

Відбір учасників конференції проводиться на конкурсній основі. Бажаючих взяти участь у заході просимо подати (1) заявку із зазначенням свого прізвища, ім’я, по батькові, місця роботи, стислим описом досвіду, зокрема у громадському секторі, щодо розвитку місцевої демократії та питань розвитку руху самоорганізації, адреси електронної пошти та контактних телефонів, а також (2) обґрунтування мотивації участі у заході (загальним обсягом не більше двох сторінок в документі Word або PDF).

Вказану інформацію необхідно до 27 жовтня 2017 р. направити на e-mail: samoorg@ukr.net або на факс: (048) 738-68-30 до організаторів заходу. Результати конкурсного відбору будуть повідомлені його учасникам до 1 листопада 2017 р.

Поділитись Постом

Post Comment