Волинський ресурсний центр розвиту місцевої демократії працюватиме у Люблинецькій та Дубівській ОТГ

Волинський ресурсний центр розвиту місцевої демократії працюватиме у Люблинецькій та Дубівській ОТГ


     Волинська обласна громадська організація «Асоціація підтримки та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та органів самоорганізації населення» з жовтня 2017 року розпочинає роботу над проектом «Майстерня комунікації влади та населення у об’єднаних територіальних громадах Волині через використання інструментів місцевої демократії». Проект реалізується в межах Програмної ініціативи МФВ «Демократична практика, за фінансування Міжнародного Фонду «Відродження».

Наскільки багато хто із вас знає, на базі нашої Асоціації створений і уже близько трьох років функціонує Волинський ресурсний центр розвитку місцевої демократії, метою діяльності якого є: створити сприятливі умови для перетворення революційної енергії населення Волині у русло вирішення місцевих проблем, посилити спроможність членів територіальних громад міст, селищ та сіл у реалізації форм безпосереднього народовладдя у конституційний та законний спосіб, забезпечити ефективність та послідовність проведення реформ з врахуванням думки, інтересів та потреб територіальних громад.

Отож, команда Ресурсного центру продовжує роботу над напрацюванням та впровадження дієвих практик громадської участі і наразі, свою активність зосередимо у Дубівській та Люблинецькій ОТГ.

Працюватимемо над впровадженнями Статутів, які дієвих інструментів взаємодії влади та громади, Положень, що регулюють інструменти громадської участі, а також включенням населення у основні процеси розвитку та планування. В цій діяльності основні акценти робимо на мешканців периферійних громад і впевнені, що навчання, практична та консультаційна діяльність серед мешканців та серед представників влади приведе до напрацювання успішних практик.

Звичайно, це буде неможливим без вашої підтримки, друзі!

Тому, долучайтесь і разом зробимо Волинь територією розвитку місцевої демократії.

А для тих, хто хоче отримати консультаційну, практичну чи іншу підтримку від експертів Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії пам’ятайте – ми завжди вам раді і завжди на зв’язку!

Керівник Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії – Ірина Гайдучик, 095-64-54-655, iryna.haiduchyk@gmail.com.

 

Поділитись Постом

Post Comment