Анонс навчання: Як програмно-цільовий (ПЦМ) метод допоможе ефективності витрачання коштів громад неокупованої частини Луганської області

kursЗапрошуємо місцевих громадських активістів та представників місцевого самоврядування неокупованої частини Луганської області  ( м. Северодонецьк  та  2 об’єднані територіальні громади – навчитись застосуванню програмно-цільового методу для доброчесності місцевих бюджетів та оцінки ефективності бюджетних витрат. А саме для:

  • Посадових осіб органів місцевого самоврядування — 17-18 липня 2017 р
  • Представників місцевих громадських груп і депутатів  19-20 липня 2017 р.

У програмі дводенного навчання — роз’яснення «людською мовою»:

  • Вимог законодавства України для міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад щодо запровадження програмно-цільового методу та ефективності місцевих бюджетів; практичних аспектів фінансової безпеки та можливостей участі громадськості у  бюджетному процесі місцевої громади;
  • Методів застосування механізму громадського аудиту доброчесності запровадження ПЦМ та ефективності витрачання коштів місцевого бюджету . Практичні аспекти застосування відповідної методики.

Тренер: — Експерт ГО «Фонд розвиткум. Миколаєва» Тетяна Золотухіна.

По результатам навчання представники пілотних місцевих громад спланують адекватні спільні кроки оздоровлення фінансів своєї громади та протягом 17-18 року отримають відповідну консультативну підтримку від експертів громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети».

Витрати на харчування, проживання та проїзд (автобус, поїзд класу не вище купе) здійснює ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва».

Місце проведення: Готель «Дежавю» (вул. Новікова, буд 11, м. Севродонецьк).

Кількість учасників обмежена. При надходженні анкет, що перевищує можливості проекту пріоритет по даті надходження. Чекаємо анкети – заявки на Школу

до 17-00 12 липня  2017 р. E-mail: fondnikol@gmail.com  та nzmp@ukr.net

Довідки: Тел (0512) 47-38-79, (095) 242-51-24.  

Прес-служби ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» та БЛ «Соціум .

Навчання організовано БЛ «Соціум» в рамках проекту «Ефективні та доброчесні місцеві бюджети у 5-ти областях півдня і сходу України», якій реалізує ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» в рамках діяльності Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» за підтримки Посольства Великої Британії в Україні» та медіа підтримки ГО «Кризовий медіа-центр».

Поділитись Постом

Post Comment