Вивчали перспективи розвитку об’єднаних громад у Бахмуті та ділились досвідом Волині

3В рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині» 29 травня-01 червня делегація Волинської області відвідала місто Бахмут. 

Представники Зимнівської, Устилузької, Голобської громад та міста Луцька мали можливість поспілкуватись з громадою м. Бахмут та представниками влади, поділитись своїм досвідом та досягненнями у сфері розвитку об’єднаних громад та підвищення громадської активності та мали можливість дізнатись про досвід своїх колег зі Східного регіону.

4 Зокрема, – учасники ознайомчої поїздки зустрілись з представниками спортивних секцій міста Бахмут та відвідали екскурсію по стадіону Металург, зустрілись із представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Бахмут, відвідали Соледарську об’єднану територіальну громаду.

Керівник делегації Петро Лавринюк також поділився з місцевими мешканцями досвідом створення ОСББ у місті Луцьку та Волинській області, адже цей досвід вважається в Україні одним з передових. 5

Приймаючою стороною виступила громадська організація «Асоціації «Відродження та розвиток», яка також є партнером проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині».

viber image

Ознайомча поїздка відбулась завдяки реалізації проекту “Розвиток громадської активності у об’єднаних територіальних громадах Волині”, що реалізується в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється  за підтримки Європейського Союзу, та співадмініструється РОГО КВУ.

 

Поділитись Постом

Post Comment