До добробуту Куцурубської громади – спільними зусиллями

загруженоТаким є гасло Стратегії Куцурубської ОТГ до 2026 року, Рішення  про її затвердження  якої березня 2017 одноголосно прийняла Куцурубська рада Куцурубської сільської об’єднаної громади. Тепер 12 сіл мають оформлені в офіційному рішенні ради ключові кроки розбудови перлини Причорномор’я, де буде комфортно її мешканцям та гостям.

Саме досвід та перші реальні результати та перспективи реформ на прикладі першої в Україні двічі народженої  об’єднаної громади  аналізують експерти і практики Куцурубської громади у проекті журналіста ОДТРК «МИКОЛАЇВ» Ірина Заікі «Перехрестя.  Куцурубська ОТГ».

Відео  «Перехрестя.  Куцурубська ОТГ» 

Наша команда анонсує старт з 1 травня 2017 р. чергового річного проекту з експертної підтримки реалізації Стратегії Куцурубсбкої ОТГ.

Ми допоможемо органами місцевого самоврядування та активістам 12 сіл почути смак перемог на шляху до добробуту Куцурубської громади!

 

Прес-служба ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва»

——————————————————————

Ресурсна підтримка формування Куцурубської спроможної громади відбувається на виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Миколаївської області до 2020 р на період 2015-17 р.» (рішення Миколаївської обласної ради №7 від 30.07.2015 р.) та в рамках проекту ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»(ФРММ): «Дієва місцева демократія у селах і містах Миколаївщини»» за підтримки програми «Демократична практика» МФ «Відродження».

Поділитись Постом

Post Comment