У Ківерцях на ініціативи мешканців витратять 50 тисяч

50 тисяч гривень Ківерцівська міська рада виділила наприкінці 2016-го року для підтримки ініціатив мешканців міста. Конкурс оголосили на початку квітня 2017 року, який триватиме до липня цього року.

Конкурс відбувається у рамках Програми про місцеві ініціативи у місті на 2017-й рік, яка була запроваджена за консультаційної підтримки експертів Волинського ресурсного центру розвитку місцевої демократії Петра Лавринюка та Ірини Гайдучик.

Знімок екрана 2017-04-07 о 15.27.27

«Ми радили міському голові та депутатам запровадити бюджет участі, адже підтримка ініціатив мешканців міста позитивно сприяє налагодженню співпраці влади і громади», – каже Лавринюк.

Програма передбачає, що ківерчани можуть подавати заявки до 5 травня 2017 року в Ківерцівську міську раду (м. Ківерці, вул. Шевченка,14) із таких питань:

  • Благоустрій вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, облаштування місць для вигулу собак та пішохідних доріжок, озеленення та освітлення прибудинкової території, тощо).
  • Покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах.
  • Організація дозвілля (проведення спортивно – масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування ігрових майданчиків для дітей, культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, тощо).
  • Покращення екологічної ситуації у місті (створення нових зелених зон, облаштування годівничок для птахів та шпаківень, встановлення смітників, тощо).
  • Розбудова, збереження та відновлення історично – культурної спадщини міста (ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць, тощо).
  • Інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Опісля заявки будуть оприлюднювати в ЗМІ та на сайті ради, й за них проходитиме публічне голосування у період з 20 травня до 20 червня 2017 року.

Згідно умов сума коштів із бюджету міста на реалізацію однієї ініціативи не повинна перевищувати 25 тисяч гривень. Вартість співфінансування однієї ініціативи повинна бути не менше 10% від обсягу коштів бюджету міста на її реалізацію.

«Ми тільки дали оголошення в газету. Народ вивчає. Там є терміни подачі. Там тільки 50 тисяч гривень, але хай подають – будемо намагатися підтримати», – прокоментував новацію у місті Ківерцівський міський голова Володимир Жгутов.

Форма АНКЕТИ для подачі на ініціативи на конкурс ТУТ. Телефон для довідок: 2-11-78.

Поділитись Постом

Post Comment