Ухвалено Стратегію розвитку Біляївської об’єднаної громади

20170329_10321029 березня Біляївська міська рада одноголосно ухвалила Стратегію соціально-економічного  розвитку Біляївської об’єднаної громади до 2020 року.

Стратегія «Біляївка-2020» розроблена на основі діагностики реального стану Біляївської ОТГ, аналізу зовнішніх та внутрішніх факторів, що визначають перспективний соціально-економічний і культурний розвиток території.

Як попередній аналіз соціально-економічного стану міста Біляївської громади, так і розробку проекту Стратегії «Біляївка-2020» було зроблено експертами ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за активної участі керівництва та фахівців Біляївської міської ради, зацікавлених представників громади за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


Окрім аналітичної роботи, пріоритетні напрямки майбутніх перетворень об’єднаної громади визначалися за допомогою проведення опитування, трьох фокус-груп, публічної Стратегічної сесії.

20170329_103928

На Стратегічній сесії проблеми громади були обговорені, візуалізовані, була визначена їхня пріоритетність та можливі шляхи вирішення за участі більше 60 представників ОТГ – лідерів суспільної думки, об’єднаних у 7 творчих груп по основних напрямках Стратегії.

Стратегія визначила головні напрямки розвитку Біляївської  громади:

1) Покращення інвестиційного клімату, розвиток бізнесу та туризму.

2) Покращення середовища та умов для проживання.

3) Вдосконалення управління громадою, посилення згуртованості та взаємодопомоги у громаді.

4) Підвищення якості освітньо-виховного середовища, посилення культурно-духовного та фізичного  розвитку мешканців.

5) Поліпшення  соціального клімату в громаді.

 

 

Поділитись Постом

Post Comment