Бюджетний процес 2017: регіональний вимір

Report2-276x300Під час прес-конференції будуть представлені результати моніторингу процесу прийняття міських бюджетів на 2017 рік, який був проведений Громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!», в 30 містах України, включаючи місто Миколаїв разом з іншими обласними центрами та м. Києвом.

Завдяки децентралізації за два роки місцеві бюджети збільшились удвічі! Чи на стільки ж збільшився й чи збільшився взагалі рівень місцевих бюджетних процесів в аспекті прозорості, відкритості до участі громадян та дотримання вимог законодавства?

Нагадаємо, що всі місцеві бюджети мали б бути прийнятими місцевими радами 25 грудня згідно вимог статті 77 Бюджетного кодексу України.

Основні теми моніторингу та прес-конференції:

  • Хто із місцевих очільників порушив однозначні вимоги чинного законодавства щодо процедури та строків прийняття бюджету на наступний рік?
  • Хто із місцевих очільників порушив вимоги до термінів та стандартів оприлюднення проекту рішення про бюджет на 2017 р. та тим самим обмежив права громадян на доступ до публічної інформації?
  • Чи проводились громадські обговорення, консультації із громадянами щодо проектів міських бюджетів та чи можуть громадянами взнати про вплив наданих ними пропозицій на прийнятий бюджет?

В прес-конференції візьмуть участь:

  • Анатолій Бойко, координатор Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”
  • Леся Шевченко, президент Фундації «Відкрите суспільство»

Більше про громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» тут.

Додаткова інформація за тел: 067 988 0 553, info@probudget.org.ua

Прес-служба Громадського партнерства “За прозорі місцеві бюджети!”

 

Поділитись Постом

Post Comment