Всеукраїнський конкурс Розумних спільнот (ОСББ/ЖБК) 2016

Вперше в Україні відбудеться конкурс “Найрозумніших спільнот і будівель 2016”. В 2016 році участь можуть брати лише ОСББ та ЖБК з усієї України, але в наступних роках, категорії учасників будуть розширюватися.

Розумне управління спільнотами і будівлями базується на принципах: екологічність, раціональність, економічність, інноваційність, гармонійність та єдність, кваліфікованість, політична грамотність та незалежність, відкритість.

Заявки надсилати до 10 грудня 2016 року:

Кроки щоб подати заявку:

1. Для участі всім бажаючим, необхідно приєднатися до Фейсбук групи “Розумне управління спільнотами” і розмістити там наступну інформацію:

  • Відповіді на питання: назва ОСББ, місто, Вік будинку, Як давно створено ОСББ, Як давного Голова обраний, скільки квартир в будинку, середньомісячний тариф на обслуговування будинку і території.
  • Описати, досягнення ОСББ, і яким принципам розумного управління відповідає і коротко пояснити.
  •  Фотографії Вашого будинку, на Ваш розсуд (3-5 шт.)

 2. Надіслати нам на пошту: harni.spravy@gmail.com посилання на Вашу публікацію у Фейсбук групі “Розумне управління спільнотами”, ваші детальні контакти: ПІБ, назва, Адреса ОСББ/ЖБК,  телефон, ел.скринька.

12 переможців буде включено до поїздки в Європейську державу на тиждень для вивчення досвіду іноземних колег в 2017 році.

Оцінювання учасників відбуватиметься до 14 грудня включно. Увага, буде враховуватись кількість набраних “лайків” за Ваше ОСББ/ЖБК у Фейсбук групі “Розумне управління спільнотами”

Урочисте нагородження переможців заплановано на 16 грудня 2016 року. Щоб відвідати захід, необхідно зареєструватись за посиланням

Детальна інформація про урочистий захід: УРОЧИСТИЙ ЗАХІД 16.12.2016

Ознайомитися зі споснорським пакетом можна в розділі: СПОНСОРСЬКИЙ ПАКЕТ

Детальніше про принципи розумного управління будівлями та спільнотами, умови конкурсу за загалом про проект на сайті: www.osbbua.com

Як відомо зі світової практики розвинутих країн, сталий національний розвиток формується зі сталого розвитку громади. Під терміном “сталий розвиток” Комісія Бруундтланд – (Міжнародна Комісія з навколишнього середовища і розвитку) – тлумачить як “розвиток, який задовольняє потреби нинішнього покоління без шкоди для можливості майбутніх поколінь задовольняти свої власні потреби”.

Джерело.

Поділитись Постом

Post Comment