АHALAR-fest: Сила досвіду громади відбувся дуже насичено

Драйв, нетворкінг, АХАЛАР.  Обмін досвідом більш ніж 110 учасників “Території розвитку”, презентації, практичні кейси, процесуальна робота, майстер класи, лекції, панельні дискусії та онлайн-трансляції. Все це на АHALAR-fest: Сила досвіду громади, що відбувся у Чернігові.

Фестиваль допоміг більш яскраво проявити вже існуючий в мережі потенціал активізації громад.  Протягом масштабного заходу експерти з 7 країн (України, Білорусі, Польщі, Словаччини, Чехії, Венгрії та Німеччини) активно обговорювали теми розвитку локальної демократії, децентралізації і роботи з конфліктами.

Зузанна Фіалова з партнерської організації PDCS  висловила  свою зацікавленість у подальшій співпраці з Центром АХАЛАР і розповіла про новий проект на підтримку громадських ініциатив, який розпочнеться в наступному році. В ньому буде партнером ще одна відома чернігівська організація МАРТ.

Крім того, на фестивалі учасники започаткували більше 10 нових проектів та домовилися про подальші дії щодо їх реалізації.

АHALAR-fest був проведений за фінансової підтримки SlovakAid, Вишеградського Фонду, Фонду ім. Ч.С. Мотта та Рaсt (USAID).

4-денна офлайн частина фестивалю вже закінчилася, та онлайн фестиваль ще прожовжується. В мережі учасники продовжують обмінюватися висновками, доступні записи трансляцій майстер класів.

Більш детальна інформація на нащій сторінці на Facebook.

Або за хештегом #Ahalar у соціальних мережах

post2 post1 post

Поділитись Постом

Post Comment