У Луцьку пропонують удосконалити інструмент громадських слухань

У середу, 2 листопада, відбудеться презентація проекту змін до Статуту міста Луцька та проекту Положення про громадські слухання, що покликані вдосконалити цей інструмент місцевої демократії

Проекти презентуватимуть представники робочої групи, до якої увійшли громадські активісти та експерти, а також депутати Луцької міської ради від різних фракцій. Головним завданням групи є напрацювання доступних правових та організаційних основ участі територіальної громади в управлінні місцевими справами та сприяння розвитку прямої демократії у м. Луцьку.

У результаті спільної роботи учасники групи підготували нову редакцію ст. 27 Статуту територіальної громади міста Луцька «Громадські слухання», а також розробили окреме положення про процедуру застосування цього інструменту місцевої демократії. За задумом членів робочої групи, ці пропозиції повинні вдосконалити процедуру проведення громадських слухань та зробити їх більш доступними для лучан.

Самі проекти документів будуть оприлюднені під час презентації, після чого кожен бажаючий зможе взяти участь в їх обговоренні. Згодом ці напрацювання подадуть як проекти рішень на розгляд сесії Луцької міської ради.

Запрошуємо депутатів Луцької міськради, експертів із впровадження інструментів місцевої демократії, журналістів, громадських активістів та активних лучан на презентацію проекту вдосконалення інструменту «громадських слухань» у Луцьку.

Дата: середа, 2 листопада

Місце: коворкінг-центр “Репортер”

Час: 14:00 (м. Луцьк, пр. Волі, 27, 4 поверх)

Прес-служба Асоціації

підтримки та розвитку ОСББ та ОСН

Тел.: (095)6454655

e-mail: press.asossiation.osbb@gmail.com

Захід відбувається в рамках реалізації проекту «Волинь – територія розвитку місцевої демократії», що реалізується Асоціацією підтримки та розвитку ОСББ та ОСН за підтримки програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження».

Поділитись Постом

Post Comment