У Голобах активісти та працівники ради визначали місію громади

18 серпня 2016 року, на базі Голобської територіальної громади відбулась стратегічна сесія за участі членів робочої групи із напрацювання Стратегії розвитку та залучених експертів.

Довідково: Діяльність здійснюється в рамках проекту «Спільними зусиллями плануємо майбутнє громади», що реалізовується за підтримки програмної ініціативи МФВ «Демократична практика».

Під час стратегічної сесії учасники обговорювали результати, котрих уже вдалось досягнути, та напрацьовували подальші кроки для формування Стратегії розвитку Голобської об’єднаної громади на 2016-2026 р.р.

Консультант проекту, Анатолій Пархом’юк, зазначив «ми, як експерти зацікавлені в тому, щоб ефективно працювати із вами над створенням Стратегії. Охарактеризую етап, на якому ми перебуваємо наразі. До сьогодні у нас відбувався збір інформації. Ми зробили розширений профіль громади, провели дослідження, в якому взяло участь 621 респондент. На основі цієї інформації мали змогу оцінити ситуацію, побачити, що люди думають про проблеми та перспективи розвитку громади. Крім того, залученим експертом були проведені фокус-групи, де робився SWOT аналіз. Отож, ми маємо на сьогодні хорошу базу для подальшої роботи. Що ж стосується сьогоднішньої зустрічі, то ми ставимо перед собою дві мети: максимально поінформувати вас про результати дослідження та напрацювати з вами місію та візію Голобської громади».

Під час зустрічі Олег Герасимчук, експерт проекту, ознайомив присутніх із результатами анкетування мешканців, а консультант проекту Анатолій Пархом’юк окреслив зведені результати фокус-групових досліджень, що відбувались для трьох цільових груп громади: громадськість, бізнес та працівники органу місцевого самоврядування.

Впродовж зустрічі учасники працювали над окресленням місії та візії Голобської територіальної громади. На наступних стратегічних сесіях, котрі заплановані у громаді, учасники працюватимуть над іншими розділами стратегічного документу.

 

 

Поділитись Постом

Post Comment