В Чернівецькій і Чернігівській областях з’явились Ресурсні центри з розвитку місцевої демократії

Фахівці Асоціації супроводжують і координують діяльність мережі Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії, допомагають їм аналізувати місцеву політику, а на основі цього аналізу розробляти проекти місцевих нормативних актів, забезпечують комунікацію в мережі, надають методичну допомогу.

Ресурсні центри діють в Миколаївській, Херсонській, Донецькій, Луганській, Львівській, Кіровоградській, Дніпропетровській, Волинській, Рівненській областях та Києві. Головний офіс мережі знаходиться в Одесі.

Відтепер Мережа регіональних Ресурсних центрів з розвитку самоорганізації та місцевої демократії присутня в Чернівецькій і Чернігівській областях!

Нові Ресурсні центри створені на базі Центру “Доброчин” з Чернігова та Чернівецької обласної організації Комітету виборців України.

Представники нових Ресурсних центрів пройшли вступний тренінг “Школа місцевої демократії”.

На тренінгу директор Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» Олексій Орловський, керівники ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» Андрій Крупник та Анна Трепалюк розповіли учасникам про нормативно-правову основу місцевої демократії в Україні, як стимулювати участь громадськості у діяльності органів місцевої влади, чому потрібні статути територіальних громад та як працює мережа Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії.

Проект “Посилення спроможності міжрегіональної мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії” реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Поділитись Постом

Post Comment