Запрошуємо взяти участь в обговоренні законопроекту про публічні консультації

Міністерством юстиції оприлюднено для громадського обговорення законопроект про публічні консультації.

Метою законопроекту є визначення порядку проведення суб’єктами владних повноважень публічних консультацій під час підготовки проектів нормативно-правових актів, документів державної і регіональної політики (концепцій, стратегій, програм, планів заходів, що готуються на їх виконання тощо) та з питань місцевого значення  для врахування громадської думки і збалансування публічних та приватних інтересів, а також запровадження сучасних стандартів підготовки проектів актів, обов’язкових для державних органів і органів місцевого самоврядування.

Член робочої групи з розробки законопроекту про публічні консультації Андрій Крупник, керівник Аналітичного центру Асоціації сприяння самоорганізації населення:  “Пропоную всім небайдужим взяти участь в обговоренні законопроекту. Ви можете надіслати зауваження та пропозиції до нього на електронну адресу const.om@minjust.gov.ua до 22 серпня 2016 року”.

Довідково:

Законопроект про публічні консультації розроблено на виконання плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2014 – 2015 роках.

Групою експертів у рамках проекту Координатора проектів ОБСЄ в Україні та Секретаріату Кабінету Міністрів України «Вдосконалення інституційної спроможності Уряду України та громадянського суспільства для ефективної співпраці у процесах прийняття рішень» були напрацьовані пропозиції до законопроекту, які обговорені під час круглих столів у регіонах України (червень – вересень 2015 року).

Законопроект розроблений Мін’юстом за результатами обговорень у співпраці з групою експертів.

Поділитись Постом

Post Comment