Як досягти успіху на європейських ринках: підсумки благодійного семінару-практикуму!

Як швидко розбагатіти, вивести свій бізнес на новий рівень та стати незалежним в умовах сучасної економічно-політичної кризи та не вилитіти у боргову яму? Відповіді на ці та чимало інших суміжних питань можна було сьогодні отримати на семінарі-практикумі «Інституційна підтримка експортерів, стандарти та вимоги, електронні ресурси для експорту на європейські та міжнародні ринки». Захід було організовано ГО «Фундація розвитку громад» в рамках проекту «Центр волонтерської співпраці та розвитку» та за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

 

Запрошений гість Олег Мирошніченко дав розгорнуті відповіді на усі питання відвідувачів, поділився секретами успіху виведення будь-якого бізнесу на європейські ринки, розповів про усі переваги та підводні камені кредитних програм, як правильно потрібно презентувати свій товар, де шукати взаємовигідне партнерство та як отримати необхідну консультаційну допомогу. Крім того, було розглянуто практичні нюанси з якими стикаються українські підприємці.

Таке питання особливо актуальне в сучасних умовах, адже з 1 січня 2016 року запрацює зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. Однак для того, аби скористатися цим шансом потрібно мати чималі знання правильної тактики роботи.

«Україна стрімко рухається вперед. Звичайно економічна нестабільність негативно відобразилася на нашому з вами житті. Однак ми зможемо вийти з боргової ями та розпочати європейське життя. Для цього лише необхідні відповідні знання. Тож наша організація впевнена, що такі заходи, як сьогоднішній допоможуть скласти правильну стратегію розвитку та зробити перші кроки до успіху», – розповідає одна з організаторів заходу Галина Курус.

ДовідкаОлег Мірошніченко  випускник магістеріуму «Києво-Могилянської Академії», Європейського Коледжу (м. Парма, Італія). Спеціаліст з питань торгівлі Представництва ЄС в Україні (2010-2013). Відібраний тренер по експорту Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID), автор двох популярних книг для українських експортерів.

 

Поділитись Постом

Post Comment