Вільний простір «Третє місце» презентує серію безкоштовних семінарів та тренінгів

Аби зробити дозвілля лучан більш активним та сприяти їх соціальному, особистому та кар’єрному росту у вільному просторі «Третє місце», що нещодавно розпочав свою роботу, постійно проводяться різноманітні семінари та тренінги.

Участь у будь-якому заході є безкоштовна, однак від учасників вітається внесення благодійних пожертв за користування вільним простором.

Таким чином можна дізнатися про секрети ведення бізнесу, вивчити іноземну, дізнатися про перспективи та доцільність використання альтернативних джерел енергії й одночасно зробити свій чималий внесок у змінення суспільства.

Справа у тому, що кошти, виручені в результаті реалізації проекту «Вільний простір» спрямовуються на забезпечення потреб важкохворих дітей, дітей-сиріт та волинських бійців у зоні АТО. Таким чином можна не просто випити чашку ароматної кави, почитати книгу й весело провести час із друзями, а й зробити добру справу та врятувати чиєсь життя.

Наразі заплановані наступні заходи:

Добрі справи потрібно творити спільними зусиллями, тож слідкуйте за переліком запланованих заходів, який постійно оновлюється!

Поділитись Постом

Post Comment