Безкоштовний семінар-практикум на тему виведення бізнесу на ринки ЄС

З метою підтримати українське виробництво, а значить і вивести з боргової ями вітчизняну економіку, ВОГО «Фундація розвитку громад» організовує безкоштовний семінар-практикум «Інституційна підтримка експортерів, стандарти та вимоги, електронні ресурси для експорту на європейські та міжнародні ринки».

Захід проводиться за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні з метою допомоги українським підприємствам у адаптації та інтернаціоналізації власного бізнесу.

Тож усі бажаючі можуть взяти участь у тренінгу. Він проходитиме 8 грудня 2015 року у вільному просторі «Третє місце» (м. Луцьк, вул. Карбишева, буд. 1, офіс 412). Час проведення: 10:00 – 14:00.

Зауважимо, що участь у семінарі безкоштовна, однак від учасників вітається внесення благодійних пожертв на закупівлю Новорічних подарунків для дітей-інвалідів та дітей-сиріт. Організатори стверджують, що знання безцінні, тож зробити маленьку пожертву та подарувати дітям усмішки й радість стане чудовим доповненням до отриманих знань.

Добрі справи потрібно творити спільними зусиллями!

Лектор заходу:

Олег Мірошніченко – випускник магістеріуму «Києво-Могилянської Академії», Європейського Коледжу (м. Парма, Італія). Спеціаліст з питань торгівлі Представництва ЄС в Україні (2010-2013). Відібраний тренер по експорту Американської агенції з міжнародного розвитку (USAID), автор двох популярних книг для українських експортерів.

Для участі у семінарі необхідна попередня реєстрація.

Контакти для уточнення деталей:
Фундація Розвитку Громад
вул. Карбишева, 1, офіс 412
frgvogo@gmail.com
(067) 332-88-02

Поділитись Постом

Post Comment