Підтримайте вимоги до ВРУ щодо прийняття законів щодо самоорганізації!

Асоціація сприяння самоорганізації населення закликає усіх небайдужих приєднатися до вимог до ВРУ прийняти законопроекти №2466 та 2467 в першому читанні! Адже без цих законів не відбудеться реальна децентралізація та покращення життя громад! 

Асоціація дякує тим, хто вже долучився до кампанії підтримки законопроектів № 2466 «Про органи самоорганізації населення» (нова редакція) та № 2467 «Про загальні збори (конференції) членів територіальної громади за місцем проживання».

Тепер у цій справі наступив найбільш відповідальний та важливий момент!

Як ми повідомляли, 11 листопада профільний Комітет ВРУ підтримав наші законопроекти щодо самоорганізації населення (№2466 та 2467).  

Вже на цьому тижні законопроекти можуть бути винесені на розгляд на голосування на пленарному засіданні Верховної Ради.

Закликаємо всіх переконати депутатів, що місцева демократія, умови для самоорганізації мешканців – потрібні громадам!

Підтримати кампанію Ви можете трьома шляхами:

1) Зв’язатися з народними депутатами або їхніми помічниками, з якими у Вас є контакти, і роз’яснити їм значення прийняття цих законопроектів для децентралізації та розвитку країни.

2) Направити у ВРУ звернення із вимогою підтримати законопроекти №2466 та 2467.

Адресати листа: Голова Верховної Ради України В.Б. Гройсман, Голова Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування С.В. Власенко.

Під зверненням зберіть якомога більше підписів представників НУО, ОСНів, місцевих рад, науковців із зазначенням їхніх ПІБ, посад. Краще з печатками, звичайно.

ЗАВАНТАЖИТИ: Текст звернення та підписний лист 

Звернення із підписами надіслати факсом та електронною поштою, а оригінали – звичайною поштою:

Секретаріат Комітету ВРУ: факс: (044) 255-39-44, ел.пошта: vlasenko.serhii@rada.gov.ua, Anzhela.Maliuha@rada.gov.ua, (Малюга А.В., завідувач секретаріату), адреса: вул. Садова, 3а, м. Київ, 01008.

Верховна Рада Українивідділ документального забезпечення Голови Верховної Ради України: факс: (044) 253-06-53, ел.пошта: V.Groysman@rada.gov.ua, bielashova@rada.gov.uaвідділ звернень ВРУ: факс: (044) 255-41-40,  ел.пошта: v_zvernen@rada.gov.ua. Поштова адреса: вул. Грушевського, 5, м. Київ, 01008.

3) Вимогу щодо ухвалення ВРУ законопроектів №2466 та 2467 максимально поширити в соціальних мережах та у ЗМІ.

Щодо соцмереж: пропонуємо взяти участь у Флеш-мобі. Все дуже просто:

Ви робите плакат з приблизним текстом Децентралізація = Самоорганізація. Вимагаємо прийняття законопроектів №2466 та 2467!!!, фотографуєтесь з ним та це фото розміщуєте у мережі Фейсбук з поясненням, відмічаєте на фото усіх своїх друзів, які можуть підтримати цей Флеш-моб. Хештег кампанії: #samoorg_ua

Саме від вас залежить, чи відбудеться в Україні реальне самоврядування!

Голова Асоціації сприяння самоорганізації населення Андрій Крупник та колектив Асоціації

ЧОМУ НЕОБХІДНО ПРИЙНЯТИ ЗАКОНОПРОЕКТИ №2466 ТА №2467 — ІНФОГРАФІКА

 

 

Поділитись Постом

Post Comment