Тренінги із залучення громадян до міського управління в Одесі та Івано-Франківську

Аналітичний центр CEDOS запрошує на дводенні тренінги із залучення громадян до міського управління та міських досліджень. 

Ви навчитеся досліджувати своє місто та впливати на його зміни. Вивчати участь громадян, застосовувати соціальні медіа для пошуку відповідей на питання міського розвитку, які цікавлять городян. Дізнаєтеся, що таке учасницьке бюджетування, спробуєте змоделювати бюджет для вашого міста та почуєте про інші інструменти учасницьких досліджень міста.

Тренінги пройдуть: 

19-20 жовтня – Івано-Франківськ

22-23 жовтня – Одеса.

Захід орієнтований на міських активістів, журналістів та представників влади.

Попередня програма тренінгу.

Для участі просимо заповнити реєстраційну форму:

для тренінгу в Івано-Франківську

для тренінгу в Одесі.

На жаль, ми не можемо покрити витрати на проїзд та проживання зацікавлених людей з інших міст. Якщо ви можете самостійно оплатити ці витрати – будемо раді бачити вас.

Захід організовує аналітичний центр CEDOS, інтернет-журнал Mistosite та громадська організація PROVIDUS за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Латвії та Charles Stewart Mott Foundation.

Громадська організація PROVIDUS заснована 2002 року для створення незалежної аналітики з наголосом на практику – застосування експертних знань та досліджень з метою покращення державної та галузевої політики; а також захист громадських інтересі. Місія PROVIDUS – політика має засновуватись на знаннях.
http://providus.lv/

CEDOS – незалежний, позапартійний, некомерційний аналітичний центр. Досліджує державну політику та суспільні процеси у сферах освіти, міграції та міського розвитку з метою формування прогресивних інституцій та посилення участі громадян у прийнятті рішень.
http://www.cedos.org.ua/

Mistosite – інформаційний проект CEDOS – аналітичний інтернет-журнал про місто, майданчик для публікації дослідницьких матеріалів, платформа для комунікації ініціатив, активістів, дослідників та всіх, хто цікавиться розвитком міста.
http://mistosite.org.ua/

Контактні особи:
Іван Вербицький (098) 251 04 67
Ігор Тищенко (093) 487 68 53
Ірина Кудря (067) 477 11 58 – організаційні питання

Поділитись Постом

Post Comment