КМДА оголосила набір громадських контролерів за наданням комунальних послуг

Київська міська влада оголошує набір активістів-волонтерів для контролю якості надання комунальних послуг у столиці.

Як інформує прес-служба КМДА, кожен багатоповерховий житловий будинок зможе висунути власного представника в якості громадського контролера. 

Вони отримають можливість безпосередньо контролювати якість надання послуг у сфері ЖКГ, особливо з боку столичних енергетичних монополістів. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Сьогодні в Києві вже діє житлово-комунальна інспекція, мета якої – контроль якості послуг. Але інспектори не можуть опрацювати весь масив звернень киян, який є на сьогодні. Тому ми підсилюємо її склад за допомогою волонтерів», – наголосив Петро Пантелеєв.

За його словами, контроль активістів буде спрямований у першу чергу на енергетичних монополістів – «Київенерго», «Київводоканал», «Київгаз».

«Більша частина звернень людей стосуються послуг, які надають монополісти. Скаржаться на відсутність води чи її недостатній підігрів, проблеми з газопостачанням, розриття у дворах тощо. Тепер громадські активісти зможуть долучитися до процесу перевірок якості надання послуг. Зокрема, спільно з представниками монополістів та ЖЕКівцями контролювати складання акту порушення, виїжджати на технічні заміри показників лічильників, бути присутнім при усіх діях фахівців енергетичних компаній, які відбуваються у дворі чи в будинку», – заявив заступник голови КМДА.

Він також підкреслив, що міська влада забезпечить навчання активістів та допоможе їм зорієнтуватися у технічних деталях процесу надання комунальних послуг.

Щоб стати громадським інспектором необхідно:

  • заповнити анкету претендента (у додатку);
  • відправити її на електронну пошту gkinspektsiya@gmail.com із поміткою «заявка_Громадський інспектор»;
  • пройти співбесіду, на яку претендентів буде запрошено індивідуально.

Телефон для додаткової інформації щодо набору: 099 55 39 852.

Поділитись Постом

Post Comment