10 жовтня в Києві оголошується 4истоTime. Знайди час для гарної справи!

10 жовтня активісти запрошують киян та гостей столиці долучитись до акції 4истоTime – масштабного прибирання найбільш засмічених міських територій – по кілька в кожному районі. 

Час початку акції дуже легко запамятати: 10 жовтня о 10.10.

Обрати локацію для прибирання та зареєструватися для участі можна на сайті 4истоTime.

На місця, що потребують прибирання вийдуть не лише працівники комунальних служб, але й відомі особистості, громадські активісти та небайдужі містяни.

На сайті ініціативи розміщено мапу з локаціями, де планується прибрати, а також на ньому можна зареєструватись на подію та запропонувати себе в якості координатора локації.

Ініціативу запровадила громадська організація «Сучасний Світ Молоді» спільно з Київською міською державною адміністрацією. Проект наразі підтримали громадський рух «Київські парки» та ОСН «Сирець-1», ВГО «Зробимо Україну чистою».

Крім того, до проекту долучаються і відомі українці. Зокрема, акцію вже підтримала Міс Україна-2015 Крістіна Столока, чемпіон Європи з хортінгу Григорій Томащук, співак та шоумен Денис Мусаєв та багато інших.

Ми звертаємось з проханням до всіх небайдужих киян вийти 10 жовтня 2015 року о 10:10 на зазначені на сайті проекту локації та допомогти прибрати наше місто.

Окремо варто зазначити, що на всіх точках прибирання буде запроваджений роздільний збір сміття. Ті відходи, що можна переробити – поїдуть на спеціалізовані підприємства для подальшої переробки.

Ми кидаємо виклик найбільш засміченим територіям, де різниця між “було” та “стало” стане вражаючою! Знайди час для гарної справи, адже: Твій приклад – має значення!

Поділитись Постом

Post Comment