“Функціональна децентралізація в Україні” – Інформаційна зустріч та дводенний тренінг у Луганській області

22 та 23 вересня 2015 року у рамках Проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні» ГО «Інститут громадянського суспільства» в співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, за фінансової підтримки Європейського Союзу та Швейцарсько-українського проекту DESPRO, проводить Інформаційну зустріч «Функціональна децентралізація в Україні» та дводенний навчальний курс «Практичні аспекти децентралізації та формування дієздатних громад» для представників органів місцевого самоврядування та працівників громадських організацій Луганської області.

22 вересня 2015 року в рамках інформаційної зустрічі «Функціональна децентралізація в Україні» буде презентовано Проект ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні» та обговорено практику застосування законодавства про об’єднання громад.

Якщо Ви бажаєте зареєструватись для участі в інформаційній зустрічі, просимо Вас до 18 год. 00 хв. 18 вересня 2015 року заповнити електрону On-line форму за посиланням такими даними: прізвище, ім’я, по-батькові (повністю), організація, посада, телефон, email.

Також повідомляємо, що для бажаючих прийняти участь у навчальному курсі «Практичні аспекти децентралізації та формування дієздатних громад» ведеться окрема реєстрація.

Для реєстрації Вашої участі на навчальний курс, необхідно до 18 год. 00 хв. 18 вересня 2015 року надіслати на електрону пошту project@lgr.org.ua такі данні: прізвище, ім’я, по-батькові (повністю), організація, посада, телефон, email.

Звертаємо Вашу увагу, що учасники, відібрані для участі у тренінгу, додатково отримають індивідуальні запрошення з вказанням місця проведення навчального курсу та детальною програмою.

Поділитись Постом

Post Comment