Семінар: Управління проектами в неприбутковому секторі

Міжнародна бізнес школа «NIKLAND» запрошує представників неприбуткових організацій приєднатися до участі в програмі «Управління проектами в неприбутковому секторі».

30 вересня – 2 жовтня кращі експерти в сфері проектного менеджменту розкриють основні секрети управління проектами в НГО секторі:

• як залучити кошти для реалізації проекту,
• як правильно сформувати бюджет,
• як зібрати команду працівників для реалізації проекту,
• як оцінити ефективність проектної діяльності.

Про все це ви зможете дізнатися відвідавши 3-х денну програму розроблену фахівцями Міжнародної бізнес школи «NIKLAND» у партнерстві з Аудиторською компанією «CompassGroup».

Курс розрахований на керівний склад неприбуткових організацій, координаторів та асистентів проектів, фахівців з розвитку програм.

Програма сформована, таким чином, щоб допомогти учасникам засвоїти методологію успішного управління проектами та надати практичні навички з використання базових інструментів проектного менеджменту.

За підсумками навчання учасники:

• Опанують базові принципи проектного менеджменту;
• Набудуть практичних навичок в розробці, реалізації та звітності за проектом;
• Навчаться планувати проектну діяльність;
• Будуть правильно проводити моніторинг і оцінювати ефективність проекту;
• Навчаться обробляти і представляти отримані результати.

Важливою перевагою курсу є не тільки придбання теоретичної та практичної бази, а також унікальний викладацький склад:

Науменко Наталія – директор Аудиторсько-консалтингової групи “Компас”, практикуючий аудитор (сертифікат серії А). Володар Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Член Спілки Сертифікованих фахівців лізингу. Має великий практичний досвід організаторської роботи по постановці фінансового обліку і проведенню аудиту групи компаній. Автор і бізнес-тренер семінарів та практикумів по стратегії податкового планування, ведення зовнішньоекономічної діяльності, методології застосування МСФЗ. А також  в області організаційного становлення, бізнес-планування, податкового планування, управління та розвитку. Проведення корпоративних і відкритих тренінгів для будівельних, торгових, лізингових сільськогосподарських та ін. компаній. Надання консультацій по податковому менеджменту і плануванню, організаційного розвитку та оптимізації облікової політики підприємств. Безпосередня участь у побудові облікової політики підприємств, розробці стратегій розвитку, бізнес планування та консультаціях щодо інвестування проектів і програм розвитку.

Шкурка Лариса – керуючий партнер Аудиторсько-консалтингової групи “Компас”, провідний аудитор фірми. Закінчила Київський державний економічний університет за програмою «Менеджмент проектів і консалтинг», має кваліфікацію магістра ділового адміністрування. Володар Сертифікату фахівця лізингового бізнесу. Сертифікат випускається спільно Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), Фондом сертифікованих фахівців лізингового бізнесу (США) та Всеукраїнською асоціацією лізингу “Укрлізинг”. Член правління Спілки Сертифікованих фахівців лізингу.
Має значний практичний досвід роботи з організації та контролю фінансового обліку групи компаній, адмініструванні компаній-нерезидентів, прогнозуванні грошових потоків та оцінці економічної ефективності бізнес-процесів. Безпосередня участь в постановці управлінського обліку на підприємствах та розробка бізнес-схем і бізнес планів, оцінка, ведення та аналіз інвестиційних проектів. Співавтор книги «Посібник з лізингу». Написання книги профінансовано проектом USAID «Ініціатива сприяння кредитуванню».

Негреєва Ірина – має 15-річний досвід роботи в проектах технічної допомоги USAID Сертифікат за оцінкою програм Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), двотижнева програма з моніторингу та оцінки (міо) ПРОГРАМ Медіа Розвитку в Центрально-Європейському університеті (Central European University), тренінги Індустріального телевізійного комітету (ІТК), Міжнародної мережі програмної оцінки (IPEN), Internews Network, Форум Медіа та розвитку (FOME, Німеччина).

Білоус Ірина – кандидат психологічних наук, фахівець у сфері управління з більш ніж 15-річним досвідом роботи в  українських та міжнародних  організаціях, має досвід адміністрування проектів технічної допомоги від різних європейських та американських донорів (USAID, Держдепартамент США, DFID, SIDA, Міністерство закордонних справ Данії та інших).

Дата проведення: 30 вересня – 2 жовтня 2015 року з 10.00 до 17.00

Вартість триденної програми — 4200 грн.

Місце проведення: м Київ, ул.Бассейная, 1/2

Реєстрація учасників за телефоном: (044) 461-96-97
або адресу електронної пошти:niklandibs@gmail.com

По закінченню курсу всім учасникам будуть видані сертифікати Міжнародної Бізнес Школи «NIKLAND».

Більш детально зі змістом пограми і умовами навчання можна ознайомитися на сайті.

Поділитись Постом

Post Comment