Європейська асоціація місцевої демократії ALDA оголосила конкурс для розбудови активного громадянського суспільства в Європі

ALDA – європейська асоціація місцевої демократії – продовжує підтримку заходів у сфері активного європейського громадянського суспільства. У зв’язку з цим оголошується конкурс запитів на проведення заходів, які відбудуться з 1 жовтня до 31 грудня 2015 року.

Заявки від органів місцевого самоврядування та громадських організацій приймаються до 30 вересня 2015 року 

Запити мають сприяти досягненню основних цілей ALDA, тобто просувати добре врядування та участь громадян на місцевому рівні в Європі, пропагувати активне залучення громадян у публічні справи, обговорення та політики ЄС та працювати задля об’єднаного Європейського Союзу. Запити також мають відображати зв’язок з тематикою попередніх «європейських років» (Європейський рік громадян – 2013/2014; Європейський рік розвитку – 2015).

Основні вимоги:

  • Заявниками можуть бути органи місцевого самоврядування або громадські організації
  • Заходами можуть бути конференції або дебати, семінари, навчальний курс, кампанії або інші громадські події.
  • Заходи мають проводитися у Бельгії, Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччині, Греції, Люксембурзі, Словаччині та Нідерландах.
  • Бажано, щоб захід був спрямований на співпрацю органів місцевої влади та громадянського суспільства
  • У разі отримання гранту, заявники мають подати заявки на членство в ALDA. Більш детальна інформація наведена в Додатку.

Критерії фінансування:

  • Якщо ALDA надає грант в сумі 1000 євро, заявник має надати мінімум 1000 євро як співфінансування (всього 2000 євро на захід)
  • Якщо ALDA надає грант в сумі 2000 євро, заявник має надати мінімум 3000 євро як співфінансування (всього 5000 євро на захід)
  • Якщо ALDA надає грант в сумі 3000 євро, заявник має надати мінімум 7000 євро як співфінансування (всього 10000 євро на захід)

ВажливоПросимо мати на увазі, що співфінансування з боку заявника не може походити з коштів чи проектів ЄС

Часові рамки

Захід має відбутися з 1 жовтня по 31 грудня 2015 року.

Вимоги до матеріалів

Всі наочні документи чи матеріали, виготовлені для провелення заходу, мають містити логотип  ALDA (Visibility 1) та Програми «Європа для громадян» (Visibility 2).

Звітність

Про проведені заходи слід звітувати шляхом підготовки описового та фінансового звіту:

Подання заявки

Для участі у конкурсі слід подати запит відповідно до форми (Project proposalBudget) та надіслати його електронною поштою до координатора програми громадянства AldoXhani: aldo.xhani@aldaintranet.org. Термін подання – 30 вересня 2015 року. Запити, які не відповідають вимогам, розглядатися не будуть.

Поділитись Постом

Post Comment